Psycho-educatie voor vluchtelingen en asielzoekers

contactgegevens

Oost-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inbur gering Julie Weyne
julie.weyne@integratie-inburgering.be
09 267 68 10

Gent

In-Gent
Desiree Derksen
desiree.derksen@in-gent.be
09 224 17 18

Sint-Niklaas

Stad Sint-Niklaas
Maarten Smet
maarten.smet@sint-niklaas.be
0498 58 09 58

Limburg

Agentschap Integratie en Inburgering
Jolein Martens
jolein.martens@integratie-inburgering.be
011 30 57 55

Antwerpen

Netwerk Cultuursensitieve Zorg/CGG Andante
Elke Thiers
elke.thiers@csz-antwerpen.be
03 270 33 34

West-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inburgering
Ula Idzikowsk
ula.idzikowsk@integratie-inburgering.be

0483 32 46 83

Brussel

Agentschap Integratie en Inburgering
Kathleen De Decker
kathleen.de.decker@integratie-inburgering.be
02 501 66 80

Vlaams-Brabant

Agentschap Integratie en Inburgering
Vanessa Stinis
vanessa.stinis@integratie-inburgering.be
0474 91 36 80

cursussen

MInd-Spring Junior Arabisch

Datum: maandag 07.08.2017 11:00 - 13:00
woensdag 16.08.2017 11:00 - 13:00
vrijdag 18.08.2017 11:00 - 13:00
maandag 21.08.2017 11:00 - 13:00
woensdag 23.08.2017 11:00 - 13:00
vrijdag 25.08.2017 11:00 - 13:00
maandag 28.08.2017 11:00 - 13:00
Plaats: Blekerijstraat 55, Gent
Trainer: Mohammed Tawfiq
Co-begeleider: Els Haerts
 

Mind-Spring Junior Pashtu

Datum: maandag 07.08.2017 11:00 - 13:00
woensdag 16.08.2017 11:00 - 13:00
vrijdag 18.08.2017 11:00 - 13:00
maandag 21.08.2017 11:00 - 13:00
woensdag 23.08.2017 11:00 - 13:00
vrijdag 25.08.2017 11:00 - 13:00
maandag 28.08.2017 11:00 - 13:00
Plaats: Blekerijstraat 55, Gent
Trainer: Abdulqadar Shirzai
Co-begeleider: -
 

Mind-Spring Pashtu Gent

Datum: dinsdag 29.08.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 05.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 12.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 19.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 26.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 03.10.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 10.10.2017 18:00 - 20:00
Plaats: Blekerijstraat 55, Gent
Trainer: Abdulqadar
Co-begeleider: -
 

Mind-Spring Arabisch Gent

Datum: dinsdag 29.08.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 05.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 12.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 19.09.2017 18:00 - 20:00
dinsdag 26.09.2017 18:00 - 20:00
Plaats: Blekerijstraat 55, Gent
Trainer: -
Co-begeleider: -
 
meer cursussen
maandag 28.11.2016

Jonge Vluchtelingen zoeken naar Balans.

Elke Thiers schreef een artikel over Mind Spring Junior voor alert, lees het hier: http://sociaal.net/analyse-xl/jonge-vluchtelingen-zoeken-balans/.

 
dinsdag 10.01.2017

Artikel Agora

Agora gaf in december een themanummer uit rond NBMV. Mind-Spring komt uitgebreid aan bod. Meer lezen? Klik op deze link: https://view.publitas.com/vzw-jo-in/agora_dec-2016/page/1.

 
dinsdag 10.01.2017

Poëzie in het Tigrina

Eén van de deelnemers uit de Tigriña-groep in Gent schrijf zijn bevinden neer in een gedicht.

 
meer nieuws