Psycho-educatie voor vluchtelingen en asielzoekers

contactgegevens

Oost-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inbur gering Julie Weyne
julie.weyne@integratie-inburgering.be
09 267 68 10

Gent

In-Gent
Desiree Derksen
desiree.derksen@in-gent.be
09 224 17 18

Sint-Niklaas

Stad Sint-Niklaas
Maarten Smet
maarten.smet@sint-niklaas.be
0498 58 09 58

Limburg

Agentschap Integratie en Inburgering
Jolein Martens
jolein.martens@integratie-inburgering.be
011 30 57 55

Antwerpen

Netwerk Cultuursensitieve Zorg/CGG Andante
Elke Thiers
elke.thiers@csz-antwerpen.be
03 270 33 34

West-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inburgering
Ula Idzikowsk
ula.idzikowsk@integratie-inburgering.be

0483 32 46 83

Brussel

Agentschap Integratie en Inburgering
Kathleen De Decker
kathleen.de.decker@integratie-inburgering.be
02 501 66 80

Vlaams-Brabant

Agentschap Integratie en Inburgering
Vanessa Stinis
vanessa.stinis@integratie-inburgering.be
0474 91 36 80

cursussen

Mind-Spring Arabisch

Datum: dinsdag 02.05.2017 10:00 - 12:00
dinsdag 09.05.2017 10:00 - 12:00
dinsdag 16.05.2017 10:00 - 12:00
dinsdag 23.05.2017 10:00 - 12:00
Plaats: OCMW Lochristi
Trainer: Esra
Co-begeleider: Sally
 

MindSpring Junior Pashtu

Datum: donderdag 04.05.2017 17:00 - 19:00
donderdag 11.05.2017 17:00 - 19:00
donderdag 18.05.2017 17:00 - 19:00
Plaats: OC Poelkapelle, Stadensteenweg 68
Trainer: Abdul Qadar
Co-begeleider: Evelien
 

Mind-Spring Junior Dari (volzet)

Datum: woensdag 10.05.2017 09:00 - 11:00
vrijdag 12.05.2017 09:00 - 11:00
dinsdag 16.05.2017 09:00 - 11:00
woensdag 17.05.2017 09:00 - 11:00
dinsdag 23.05.2017 09:00 - 11:00
woensdag 24.05.2017 09:00 - 11:00
Plaats: OKAN Berkenboom Sint-Niklaas
Trainer: Encieh Jozaghi
Co-begeleider: Julie Weyne
 

Mind-Spring Junior Arabisch (volzet)

Datum: woensdag 10.05.2017 13:00 - 15:00
donderdag 11.05.2017 13:00 - 15:00
dinsdag 16.05.2017 13:00 - 15:00
woensdag 17.05.2017 13:00 - 15:00
dinsdag 23.05.2017 13:00 - 15:00
woensdag 24.05.2017 13:00 - 15:00
Plaats: OKAN Berkenboom Sint-Niklaas
Trainer: Mohammed Tawfiq
Co-begeleider: Kim De Cock
 
meer cursussen
maandag 28.11.2016

Jonge Vluchtelingen zoeken naar Balans.

Elke Thiers schreef een artikel over Mind Spring Junior voor alert, lees het hier: http://sociaal.net/analyse-xl/jonge-vluchtelingen-zoeken-balans/.

 
dinsdag 10.01.2017

Artikel Agora

Agora gaf in december een themanummer uit rond NBMV. Mind-Spring komt uitgebreid aan bod. Meer lezen? Klik op deze link: https://view.publitas.com/vzw-jo-in/agora_dec-2016/page/1.

 
dinsdag 10.01.2017

Poëzie in het Tigrina

Eén van de deelnemers uit de Tigriña-groep in Gent schrijf zijn bevinden neer in een gedicht.

 
meer nieuws