Psycho-educatie voor vluchtelingen en asielzoekers

contactgegevens

Oost-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inburgering Julie Weyne
julie.weyne@odice.be
09 267 68 19

Gent

In-Gent
Desiree Derksen
desiree.derksen@ingent.be
09 224 17 18

Limburg

Agentschap Integratie en Inburgering
An Janssen
an.janssen@limburg.be
011 30 57 55

Antwerpen

Elke Thiers
elke.thiers@csz-antwerpen.be
03 270 33 34

West-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inburgering
Charlotte Nachtergaele
charlotte.nachtergaele@desom.be
056 74 21 50

Vlaams-Brabant

Agentschap Integratie en Inburgering Vanessa Stinis vanessa.stinis@vlaamsbrabant.be
0474 91 36 80

Brussel

Agentschap Integratie en Inburgering Kathleen De Decker kathleen.de.decker@bon.be
02 501 66 80

cursussen

Geen komende cursussen beschikbaar
meer cursussen
donderdag 18.12.2014

Verslag inspiratiedag Mind-Spring

U leest hier het verslag van de Mind-Spring inspiratiedag.

 
maandag 25.08.2014

Mindspring nieuwsbrief juli

Lees hier de zomereditie nieuwsbrief Mind-Spring. Je kan er alles lezen over o.a. de bloeiende Mind-Springproeftuinen

 
donderdag 15.05.2014

Het vernieuwde concept van Mind-Spring

Ontdek hier meer informatie over de proeftuinen Mind-Spring



 
maandag 10.11.2014

Nieuwsbrief Bon vzw

Artikel over Mind-Spring in de nieuwsbrief van het Brussels Onthaalbureau (november 2014)

 
meer nieuws